IŠMĖGINK SKRYDĮ SRAIGTASPARNIU​
Skraidome ištisus metus 🍂❄️🌱☀️​

Susipažinkite su Robinson R44 ir R22 sraigtasparnių skrydžio ypatumais ir galimybėmis. Pamėginkite patys pilotuoti sraigtasparnį ir patirkite nuostabų skrydžio jausmą! Užsakyk ĮVADINĘ PAMOKĄ dabar!

Skrydžiai sraigtasparniu virš Trakų

Siūlome Jums išbandyti Pažintinį skrydį sraigtasparniu virš Trakų. Šis pasiūlymas Jums puikiai tinka, jeigu ketinate pradėti mokytis pilotuoti sraigtasparnį, bet dar nesate visiškai apsisprendęs. Skrydžio metu turėsite galimybę pajusti, kaip pilotuojamas sraigtasparnis, bei pasigrožėti nepakartojamais vaizdais.

Skrydžiai atliekami sraigtasparniais Robinson R44 (instruktorius + 3 keleiviai) ir Robinson R22 (instruktorius + 1 keleivis)

PPL(H) Piloto licencija

PPL(H) mokymų programos tikslas išmokinti pilotus mokinius skraidyti pagal vizualiųjų skrydžių taisykles. Mokiniams, kurie sėkmingai išlaiko teorijos ir praktinių skrydžių egzaminus civilinės aviacijos administracijoje (CAA) suteikiama piloto mėgėjo licencija.
Licencijos savininkas įgauna teisę skraidyti orlaivio vadu (savarankiškai) arba antruoju pilotu orlaiviais, kurie įrašyti piloto licencijoje.

Amžius – ne mažiau kaip 16 metų.
Fizinis pasirengimas – galiojantis 1 ar 2 klasės sveikatos pažymėjimas

Apie mus

Patvirtinta mokymo organizacija - LT.DTO.014

Esame sraigtasparnio pilotų mokykla – teikiame teorines ir praktines žinias būsimiems ir esamiems sraigtasparnio pilotams. Jeigu Jūs norite išmokti pilotuoti sraigtasparnį ir įgyti piloto mėgėjo licenciją, ar jau esate pilotas ir norite praplėsti turimą kvalifikaciją, laukiame Jūsų Helicentre!

Taip pat siūlome išbandyti Pažintinį skrydį sraigtasparniu virš Trakų. Šio skrydžio metu turėsite galimybę patirti ir išbandyti, ką reiškia profesionalus skrydis sraigtasparniu, o skrydžio trukmę galėsite pasirinkti patys. Mus rasite šalia Trakų esančioje sraigtaspario nusileidimo aikštelėje. Mūsų komandoje dirba geriausi, licencijuoti ir didelę patirtį sukaupę specialistai.

C
0
skrydžio valandos