IŠMĖGINK SKRYDĮ SRAIGTASPARNIU

Susipažinkite su Robinson R44, R22 ir Ultralengvujų sraigtasparnių skrydžio ypatumais ir galimybėmis. Pamėginkite patys pilotuoti sraigtasparnį! Užsakykite ĮVADINĘ PAMOKĄ dabar!
Nustebinkite savo artimuosius ar draugus – padovanokite jiems HELICENTRO Dovanų kuponą

Skrydžiai sraigtasparniu virš Trakų

Siūlome Jums išbandyti Pažintinį skrydį sraigtasparniu virš Trakų. Šis pasiūlymas Jums puikiai tinka, jeigu ketinate pradėti mokytis pilotuoti sraigtasparnį, bet dar nesate visiškai apsisprendęs. Skrydžio metu turėsite galimybę pajusti, kaip pilotuojamas sraigtasparnis, bei pasigrožėti nepakartojamais vaizdais.

Skrydžiai atliekami sraigtasparniais Robinson R44 (instruktorius + 3 keleiviai) ir Robinson R22 (instruktorius + 1 keleivis)

PPL(H) Piloto licencija

PPL(H) mokymų programos tikslas išmokinti pilotus mokinius skraidyti pagal vizualiųjų skrydžių taisykles. Mokiniams, kurie sėkmingai išlaiko teorijos ir praktinių skrydžių egzaminus civilinės aviacijos administracijoje (CAA) suteikiama piloto mėgėjo licencija.
Licencijos savininkas įgauna teisę skraidyti orlaivio vadu (savarankiškai) arba antruoju pilotu orlaiviais, kurie įrašyti piloto licencijoje.

Amžius – ne mažiau kaip 16 metų.
Fizinis pasirengimas – galiojantis 1 ar 2 klasės sveikatos pažymėjimas

Ultralengvo sraigtasparnio pilotų licencija (ULOPF)

Minimalus bendras skrydžio valandų skaičius A kategorijai yra 26 valandos. Instruktoriai, su kuriais dirbsite, yra patyrę bendros aviacijos pilotai, turintys daugelio metų patirtį. Mes pasidalinsime su jumis dešimtmečiais sukauptomis žiniomis ir aukščiausios kokybės pilotavimo praktikos pavyzdžiais.

Amžius – ne mažiau kaip 16 metų.
Sveikata - Galiojanti B kategorijos vairuotojo mediciną

Apie mus

Patvirtinta mokymo organizacija - LT.DTO.014

Esame sraigtasparnio pilotų mokykla – teikiame teorines ir praktines žinias būsimiems ir esamiems sraigtasparnio pilotams. Jeigu Jūs norite išmokti pilotuoti sraigtasparnį ir įgyti piloto mėgėjo licenciją, ar jau esate pilotas ir norite praplėsti turimą kvalifikaciją, laukiame Jūsų Helicentre!

Taip pat siūlome išbandyti Pažintinį skrydį sraigtasparniu virš Trakų. Šio skrydžio metu turėsite galimybę patirti ir išbandyti, ką reiškia profesionalus skrydis sraigtasparniu, o skrydžio trukmę galėsite pasirinkti patys. Mus rasite šalia Trakų esančioje sraigtaspario nusileidimo aikštelėje. Mūsų komandoje dirba geriausi, licencijuoti ir didelę patirtį sukaupę specialistai.

C
0
skrydžio valandos