Įsigykite Dovanų kuponą Pažintiniam Skrydžiui arba Įvadinei Pamokai

Pažintinis skrydis virš Trakų


Trukmė: 12 minučių
Pilotas + 3 keleiviai
Kaina: 200 EUR

Įvadinė Pamoka R22


Trukmė: 40 minučių
Pilotas + 1 mokinys
Kaina: 390 EUR

Įvadinė Pamoka R44


Trukmė: 40 minučių
Pilotas + 1 mokinys + 2 keleiviai
Kaina: 490 EUR

  • Užpildykite Dovanų kupono pirkėjo informaciją ir pasirinkite pageidaujamą skrydį. Įrašę palinkėjimą gavėjui, spauskite „Siųsti užklausą“. Sąskaitą gausite el. paštu, nurodytu Užklausos formoje.
  • Apmokėję sąskaitą, Dovanų kuponą gausite el. paštu, galėsite atsisiųsti ir atsispausdinti bei persiųsti ar perduoti dovanos gavėjui gyvai. Dovanų kuponą išsiųsime iš karto po apmokėjimo Jūsų nurodytu el. paštu.

1. Helicentro dovanų kuponas (toliau – Dovanų kuponas) patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę Dovanų kupono turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka įsigyti paslaugų. Dovanų kuponas turi būti pateikiamas prieš atsiskaitant už  paslaugas.

2. Dovanų kuponą galima įsigyti Helicentro internetiniame puslapyje www.helicentras.lt

3. Dovanų kuponu galima atsiskaityti už paslaugas visose www.helicentras.lt fizinėse buveinėse.

4. Dovanų kuponai nėra keičiami į pinigus, jų negalima grąžinti.

5. Dovanų kuponas galioja 12 (dvylika) mėnesių nuo jo įsigijimo dienos. Pasibaigus dovanų kupono galiojimo terminui jis nustoja galioti ir kupone nurodyta pinigų suma negrąžinama.

6. Pratęsti galiojimo terminą galima galiojančiam Dovanų kuponui, arba kuponui, kuris yra dar nepanaudotas, tačiau jo galiojimas jau baigėsi ir nuo jo galiojimo pasibaigimo nepraėjo daugiau nei 1 (vienas) mėnesis.

7. 3 mėnesių dovanų kupono pratesimui taikomas 70 EUR administravimo mokestis, pratęsti dovanų kuponą galima 2 kartus.

8. Helicentro dovanų kuponai pratęsiami per 7 darbo dienas nuo prašymo pateikimo el. paštu info@helicentras.lt

9. Dovanų kuponas gali būti perduotas trečiajam asmeniui.

10. Dovanų kuponas negali būti keičiamas į pinigus.

11. Tuo atveju, kai Dovanų kuponu atsiskaitoma už paslaugas, kurių kaina viršija Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, trūkstamą įsigyjamų prekių ar paslaugų kainos dalį galima primokėti. Jeigu paslaugų kaina yra mažesnė už Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, grąža nėra atiduodama.

12. Dovanų kuponas atsiskaitymui už paslaugas gali būti panaudotas tik vieną kartą. 

13. Įmonė MB Helicentras pasilieka teisę keisti šias Dovanų kupono naudojimo taisykles ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto tinklalapyje www.helicentras.lt

14. Iškilus klausimas dėl Dovanų kupono pirkimo ar jo panaudojimo kreipkitės tel. nr. +37060931899, arba el. paštu info@helicentras.lt