Ultralengvujų Piloto Licencija

Ch77Ultralight engine

Ultralengvo sraigtasparnio pilotų licencija (ULOPF)

Kodėl mokytis su “Helicentras” instruktoriais?

Jeigu esate kaip dauguma skrydžio mokynių, tikėtumėte gauti savo pilotų licenciją už kuo mažiau pinigų. Tačiau turėtumėte prisiminti, kad nors galbūt rasite labai pigias skrydžio programas, jos greičiausiai neturės jums reikalingo pažangaus mokymo, suteiks nedaug skrydžio valandų arba visiškai neparengs jūsų avarinėms situacijoms.

Profesionalus UL sraigtasparnio pilotų mokymas kaip turi daug privalumų. Būsite saugesniu, pasitikinčiu savimi pilotu, turėsite daugiau patirties ir supratimo apie procedūras ir sraigtasparnių skrydžių ypatumus. UL pilotų mokymąsi vertiname taip pat profesionaliai kaip ir didesnių orlaivių, tokių kaip R44 ar R22. Todėl UL sraigtasparnio mokymus traktuojame taip pat atsakingai ir kruopščiai kaip ir bendrosios aviacijos orlaivių mokymus.

Mūsų mokymo programos metu jūs išugdysite daugybę aukštos kokybės pilotavimo įpročių ir pasieksite aukštą saugos lygį vykdant savo skrydžius. Instruktoriai, su kuriais dirbsite, yra patyrę bendros aviacijos pilotai, turintys daugelio metų patirtį. Mes pasidalinsime su jumis dešimtmečiais sukauptomis žiniomis ir aukščiausios kokybės pilotavimo praktikos pavyzdžiais.

Reikalavimai

– Ne mažiau kaip 16 metų. Globėjo sutikimas asmenims iki 18 metų
– Galiojanti B kategorijos vairuotojo mediciną.

ULO mokymai

Kurso turinys

Teorija 

UL sraigtasparnių pilotų mokymo metu svarbu užbaigti teorinį kursą. Šiame pirminiame pilotų kurse aptarsime pagrindinias žinias. Jūs turite galimybę pradėti praktinį mokymąsi orlaivyje nedelsiant ir tuo pačiu metu dalyvauti šiame kurse, kas dažnai yra patarima, nes tai suteikia kontekstą individualiems paskaitoms. Mokymų pabaigoje jūs turėsite išlaikyti teorinius testus šiomis temomis:

  • Oro teisė ir skrydžio procedūros
  • Bendros žinios apie orlaivį
  • Skrydžio charakteristikos ir planavimas
  • Žmogaus galimybės skraidyti
  • Meteorologija
  • Navigacija
  • Aerodinamika
  • Radijo Ryšis
  • Bendroji skrydžių sauga

Praktinius mokymus galite pradėti iš karto ir visą pilotų teorijos kursą baigti beskraidant.

Praktiniai skrydžiai

Minimalus bendras skrydžio valandų skaičius A kategorijai yra 26 valandos. Užbaigus pagrindinę viso kurso programą, ir dėstytojui nustačius kad studentas yra paruoštas, ULOPF paskirtas egzaminuotojas vykdo baigiamuosius egzaminus. Egzaminas susideda iš teorinio testo ir praktinio skraidymo testo. Lietuvos ULOPF egzaminuotojas sprendžia dėl piloto licencijos išdavimo pagal rezultatus.

Svarbu!

Pagal mokymo programą turi būti išskraidyta ne mažiau kaip 26 skrydžio valandos. Tačiau tai tik nustatytas minimumas, kuris automatiškai nesuteikia teisės gauti piloto pažymėjimo! Mokiniam, kurie tikrai neturi gebėjimų skraidyti, neleisime laikyti baigiamųjų egzaminų!

Išbandykite pirmąją pamoką su mumis ir tada nuspręskite

Svarstote galimybę tapti pilotu, bet dar nesate tikras? Tada demonstracinis skrydis su Helicentro pilotų mokyklos instruktoriumi yra tai, ko ieškote.

Įgyvendink savo svajonę ir gauk piloto licenciją pas mus!

Susisiekite su mumis +370 609 31899, info@helicentras.lt arba žemiau esančią kontaktinę formą.